tomorrow never comes until it's too late
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All You Need Is Love

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

uykugozlugu

5 posters
YazarMesaj
punkforeverybody
Admin
Admin
punkforeverybody

uykugozlugu Empty
MesajKonu: uykugozlugu   uykugozlugu EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:01 am

Özge'm
senin yaşındakiler gerizekalı triplerde olurken genelde
senin bu kadar olgun olman,bu kadar bi insanın halinden anlayabilmen
mükemmel bi özellik
ciddi anlamda en başından beri böylesin ve bu yönünü kesinlikle takdir ediyorum ve şaşırıyorum da
ve şunu da çok rahat söyleyebilirim ki her şeyin en en iyisine en iyinin bile en iyisine layık
iyi bi insansın ve birine değer verdiğinde bunu gösterebiliyosun,görebiliyoruz
ve bende sana çok çok değer veriyorum,canım benim
seni çok seviyoruuuum uykugozlugu 271298
ve fikirlerini,düşüncelerini çok önemsiyorum,canımsııın ♥
Nazlı*
Üye
Üye

uykugozlugu Empty
MesajKonu: Geri: uykugozlugu   uykugozlugu EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:24 am

Ahh özgeemm Smile
Beni benden daha iyi anlayan tek insansın belkide seen, bizim herşeyimiz aynı seninle..
Sen bana bişeyler anlattığımda sende kendimi görüyorum..
Beraber atlatıcaz ama biiz beraber unutucaz onlarda yaptıklarına pişman olucaklaar Smile
Kurbaağaam uykugozlugu 271298 Seni yeriim güzelliiiikk Smile
Senii çook seviyoruuum uykugozlugu 271298 Ve beniim için çok değerlisiin sende,düşüncelerindee ! Senin düşünceni almadan bişey yapmıyorum biliyosuun im in love
heyjude
Üye
Üye
heyjude

uykugozlugu Empty
MesajKonu: Geri: uykugozlugu   uykugozlugu EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:37 pm

Özgemmm im in love
Sen bitanesin..
Çok iyi,çok tatlı birisin
Önceden çok yakın değildik
Ama yine de çok severdim seni
Hala da çook seviyorum aşık
Çünkü gerçekten sevilcek bi insansın
Öptüm uykugozlugu 271270
http://rockarollawoman.tumblr.com
Stolen
Üye
Üye
Stolen

uykugozlugu Empty
MesajKonu: Geri: uykugozlugu   uykugozlugu EmptyCuma Ağus. 05, 2011 6:59 pm

Arkadaşlarıma katılıyorum diyip bi öküzlük yapmayacağım,çünkü anlatıcaklarım uzun."Comptine d'un autre été l'après midi " ismini söylemeyi henüz beceremediğim eşşsiz yann tiersen parçasını açtım,sana söyliceklerime fon müziği olsun diye.Özge'm,biricik dostum.En üzgün olduğum günleri sıralıyorum şimdi sana:doğum günün,ve doğum günüm.Doğum gününde sana yazdıklarımı ne halde yazdığımı bilemezsin,ben hiç bu kadar mutlu olup aynı zamanda da bu kadar üzülmemiştim.Bilirsin dengesizim ben,bazen çok mutluyum bazen çok üzgün.Ama o gün öyle farklıydı ki .. yanında olabilmek için neler vermezdim. Bursa'ya geldiğim o gün,bana inandığını ve samimiyetime güvendiğini düşünerek söylüyorum ,sanki bi yerden çıkıcakmışsın koşarak boynuma sarılcakmışsın gibi heycanlandım,meraklıydım.Bi umut ya dedim şurdan benim minnak,esmer,güzel özge'm çıkar da ben ona koşarım.Belki başta tanımaz ama biz birbirimize sarıldığımızda,onu seven,çok seven haticesini tanır dedim.Telefonun olsaydı bende aramaz mıydım? Ama ben inanıyorum,iki kalp,iki minik yürek birbirine bağlandıysa,aşılmaz kilometreleri maneviyatla yendiyse buluşurlar.Bizde öyle buluşacağız,öyle sımsıkı sarılacağız birbirimize,kalplerimizi dokunduracağız.Sen benim canım dostumsun...Dostluk tanımını en iyi anlatan insansın.Herkes seni sever,herkes sana değer verir ben farklı bişey söylemiyorum ama seni çok seviyorum..Herkesin sevgisini kazanmak zordur,ama sen bunu çok güzel başarmışsın.Keşke yanında olabilseydim,sizi anlatırken hep bu cümleyi söylüyorum ama hayatta en çok istediğim şey bu inanın. Dilerim kalplerimiz hiç ayrılmasın canım,canım dostum,her şeyim..Sen aklına gelebilecek her şeyimsin benim.Sen benim biricik özge'msin,hani demiştin ya..insanın hiç tanımadığı,görmediği birini özlemesi çok gariptir diye..Ben seni çok özlüyorum Özge'm,çok..
uykugozlugu
Üye
Üye

uykugozlugu Empty
MesajKonu: Geri: uykugozlugu   uykugozlugu EmptyCuma Ağus. 05, 2011 9:51 pm

Aygün'üm,
Beni öyle mutlu ettin ki şu yazdıklarınla. Birincisi; fikirlerine değer verdiğin birinin senin fikirlerine değer vermesi muhteşemdir, bilirsin. Bu senin düzgün hareket ettiğini gösterir, ya da az buçuk doğru yolda olduğunu. Ah nasıl da kusursuz biri dediğin insanın seni takdir etmesi de dünyanın en gurur verici şeylerinden. İkincisi; sizi dinlediğimde olumlu veya olumsuz bir şey anlattığınızda gerçekten çok iyi anlıyorum, mutluysanız mutlu oluyorum üzgünseniz üzgün. O an en çok istediğim şey; üzüntünüzün bitmesi ya da mutluluğunuzun daim olması oluyor, bir de sizi anladığımı anlamanız. Görüyorum ki burada bir sorun kalmamış, işte bu epey bir gülümsetti ve çok rahatlattı. Üçüncüsü de; size değer verdiğimi gösterebilmem. Çünkü bunu pek beceremediğimi düşünüyorum ben. Bazen de endişeleniyorum bunun için. Ama sen böyle diyorsan demek ki küçük bir kısmını falan gösterebiliyorum size verdiğim değerin, e bu da çok iyi bir şey. Dördüncüsü ve en önemlisiyse fikirlerimin de dışında bana verdiğin değer. Sevdiğimiz insanlara kendimizi sevdirmek her zaman kolay olmuyor. Ben bu sitede bu sıkıntıyı hiç ama hiç yaşamadım ve bunda da sizin payınızın büyük olduğunu düşünüyorum. Tanıdığım en sevgidolu insanlar bir araya toplanmış. Bizim şanssızlığımız ise dostluğumuzun sadece burayla sınırlı kalmış olması. Yani ben ağladığımda, mutsuz olduğumda sana mesaj atmak değil de gelip omzunda ağlamak oraya salyalarımı akıtmak isterim. Sana "Very Happy" göndermek değil de yanında senin kahkahalarını duyarak kahkaha atmak isterim. Neyse ki sizinle dostluğun her hali güzel. Seni çok ama çok seviyorum Aygün'üm. Bırakmayın beni..

Nazo'm,
Ne kadar da güzel yazmışsın. Hep konuştuklarımız aslında bunlar.. Gerçekten yaklaşık 2 hafta arayla aynı şeyleri yaşamamız bizim için bir şans bi yerde. Çünkü birbirimize çok iyi destek olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Hep diyoruz ya; bir şekilde mutlu olup onları pişman edeceğiz. Çünkü biz birbirimize sahibiz. Onlarsa saçma sapan yalan dolan ilişkilere sahipler. Onlarınki geçici, bizim ki öyle mi? Yalnız olmadığımı ve hiçbir zaman da yalnız kalmayacağımı hissettiriyorsun bana Nazo'm. Her zaman da böyle kalsın. Fikirlerim senindir, seninkiler de benim tabii hihiii. Seni seviyorum. Benim kal.

Buraya da Sena'mın cevabı gelecek. Ama geniş bir zaman kolluyorum bunun için:)
uykugozlugu
Üye
Üye

uykugozlugu Empty
MesajKonu: Geri: uykugozlugu   uykugozlugu EmptyC.tesi Ağus. 13, 2011 4:02 am

Hatice'm,
bunları okuduğum günü hatırlıyorum da. bildiğin ağlamıştım senin yazına geldiğimde. gerçekten her hareketinle kalbimden vuruyorsun beni. nasıl böyle mükemmel oluyorsun ki sen? hııı, söylesene? daha iki üç gün önce upuzun yazdım sana, içimde kalan ne varsa. yaşadığım her şeyden haberdar etmeye çalıştım. dibimde olup da bunları görmeyenler varken sen taa oralardan iyi olmadığımı hissedip soruyorsun ya bana "özge'm iyi değilsin" diyorsun ya, hayran bırakıyorsun beni kendine. sonra o yazdıklarımı üşenmeden okuyorsun, kendi derdinmiş gibi üzülüyorsun. canın yanıyor. bana bir güzel yazıyorsun sen de. umut veriyorsun, teselli ediyorsun. nasıl yapıyorsun bunu? nasıl bir sürü insana bu kadar faydalı bir arkadaş olabiliyorsun?
bursaya geldiğin zaman.. hiç bilmiyordum ki ben. hiç. keşke karşılaşsaydık.. rüyandaki gibi kocaman sarılsaydın bana. ben de sana sarılırdım, büsbüyük. fotoğrafını gördüğümde o kadar üzüldüm ki anlatamam. ne güzel bir fırsatı kaçırmışız. ama çok çok istersek birbirimizi görmeyi, görürüz. biliyorum.
sen bana mükemmel bir doğum günü hediyesi vermiştin. canberkle birlikte okumuştuk onu buluştuğumuzda. o bile "şanslısın böyle arkadaşlara sahip olduğun için" dedi. "bitane ki o" dedim. gerçekten öyle. başka yok ki senden.. ama senin doğum gününde.. bütün şanssızlıklar beni buldu. yazamadım sana bir türlü. senin yaptığını yapamadım sana. çok da pişmanım, üzgünüm bunun için. affettireceğim kendimi bir şekilde.
şu an sana söyleyebileceğim en iyi şey; seni çok sevdiğim olacak. hayatının hep güzel yerlerinde kalayım. hep kalayım. HANİ BÖYLE GERÇEKTEN; İYİ Kİ VARSIN.

ben de teşekkür yazılarımı böyle buraya yazdım niye böyle yaptım ki mal mıyım neyim yea. neyse sizin başlıklarınıza da tekrar yazacağım güzel şeyler hihii.

En son uykugozlugu tarafından Salı Ağus. 16, 2011 2:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
uykugozlugu
Üye
Üye

uykugozlugu Empty
MesajKonu: Geri: uykugozlugu   uykugozlugu EmptyC.tesi Ağus. 13, 2011 4:05 am

oha. Aynur'umunkini görmemişiim.
çok teşekkür ederim bitanem. eskiden bir türlü yıldızımız barışmamıştı ben de biliyorum. ama yine de nefret etmedim ki ben senden. hep iyi olmak istediğim biriydin esasında. e şimdi de bir sorun yok aramızda? Smile sen de öyle iyi ve öyle tatlısın kii, seni sevmekten başka bi şans bırakmıyorsun bana. kocaman kocaman öpüyorum güzel yanaklarından. gülümse diyee..

uykugozlugu
1 sayfadaki 1 sayfası