tomorrow never comes until it's too late
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All You Need Is Love

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Nazlı*

+4
heyjude
melyy<3 nessy
SelenYasavul__
punkforeverybody
8 posters
YazarMesaj
punkforeverybody
Admin
Admin
punkforeverybody

Nazlı* Empty
MesajKonu: Nazlı*   Nazlı* EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:09 am

Nazomm canım benim
seni çok seviyorum ben yaa
ve nedense sen aklıma gelince kafamda böyle sevimlilik maddeselleşiyo
anlatabiliyo muyum:D
yani sesin,gülüşün çok çok çok tatlısın yaaa
ve çok az konuştuğumuz bu süre boyunca deli gibi olgunlaşmışsın Very Happy
resmen farkedilir derecede ve güçlenmişsin
önceden çok çok hassastın ama şu an çok değişmişsin
ve asla aşık olmayacağını düşünürdüm ama aşık bile olmuşsun
yaaa yerim seni beeen,çok seviyorum seni canııım
SelenYasavul__
Üye
Üye
SelenYasavul__

Nazlı* Empty
MesajKonu: Geri: Nazlı*   Nazlı* EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:24 am

O hala benim Mankenimmm! Smile <3
melyy<3 nessy
Üye
Üye
melyy<3 nessy

Nazlı* Empty
MesajKonu: Geri: Nazlı*   Nazlı* EmptyCuma Ağus. 05, 2011 10:47 am

Nazom canım benim Aygüne katılıyorum konuşmayalı çok oldu ve sen çok olgunlaşmışsın bi de ÇOK GÜZELLEŞMİŞSİİN o fotoğraflar ne öyle çok hoşsun Very Happy

Çok hoş bi yüzün var böyle adın gibi nazlı nazlı bakıyosun yerim seni ya Very Happy Very Happy
Eskişehire bi gel de seve seve öldürücem seni öyle bişeysin Cool
seni seviyoruuuum canım benim <3 <3 <3
heyjude
Üye
Üye
heyjude

Nazlı* Empty
MesajKonu: Geri: Nazlı*   Nazlı* EmptyCuma Ağus. 05, 2011 12:43 pm

Nazlıcan'ııım
Sen bende çook ayrısın
Çok uzun zaman olduu ve seni tanıdğım için çok mutluyum bitanem
İyiki varsııın
Bi de hatırlıyosan Hep Bana diye bi şey vardı hahah Very Happy
Buluştuğumuz o 2 günü hiç unutmuyorum
Seni,sesini,hareketlerini falan hiç unutmucam hehe Very Happy
Seni çok seviyorum bitaneeeeem Nazlı* 473365
http://rockarollawoman.tumblr.com
* |Riodrella
Üye
Üye
* |Riodrella

Nazlı* Empty
MesajKonu: Geri: Nazlı*   Nazlı* EmptyCuma Ağus. 05, 2011 1:42 pm

Şunu demeden geçemicem, her ne kadar sürekli çirkinim çirkinim diye geçinsen de çok güzelsin. Gizemle nerdeyse her ev buluşmamızda senin profiline girip fotoğraflarına bakıp Nazlıcan çok güzel muhabbeti yapıyoruz. Razz
Sesini bir kere duydum ve o kadar tatlıydı ki baştan aşağı şekersin ya aşık
Aklımda sen hep üzülmemesi gereken bir kişi olarak duruyorsun neden bilmiyorum seni kırmak, üzmek falan dünyanın en kötü şeylerindenmiş gibi geliyor. Very Happy
Bu site tekrar birleşmemizi sağladı ve Facebook'a geri döndüğümde, dönersem inşallah Rolling Eyes sürekli muhabbet edicem seninle ve madem senin de aklında kalmış içimizde kalmasın bir gün kamera açalııım
competencia
Admin
Admin
competencia

Nazlı* Empty
MesajKonu: Geri: Nazlı*   Nazlı* EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:41 pm

Sen benim için en değerli insansın belki de buradaki. Ve bunu sana ilk söyleyişim sanırım. Very Happy
Her şeyimsin. Fazla bir şey söylemeye gerek yok . Kısa ve öz anlatabilirim seni: her şey .
Stolen
Üye
Üye
Stolen

Nazlı* Empty
MesajKonu: Geri: Nazlı*   Nazlı* EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:31 pm

Şimdi senle yaşadıklarımızı ve paylaştıklarımı anlatmak istedim
öhöm
ben minnakken 5 sene önce filan,seni o kadar severdim ki Nazlı* 525402 sende çok tatlıydın sitedeki herkes bayılırdı sana sonra nolduysa kaybettik birbirimizi,bulduğumda kardeşim doğmuşta elime vermişler gibi sevindim.Öyle özeldin öyle kıymetliydin,şuan üzülsen inan ben senden bin kat daha üzülüyorum.Keşke yanında olmanın kıymetini bilseler,keşke seni hiç üzmeseler.Yanında olmak için neler vermezdim.Hani dersin ya "gelde sana sarılıyıım bi güzelll uyuyalım " ÇOK SAPIKSIN OLUM.ben senin bildiğin kızlardan değilim şaka şaka,hep bana sarıldığını hayal ederim.Bazı şeylerin hayaliyle yetinebileceğim aklıma gelmezdi ama bigün bana sımsıkı sarılabileceğin umuduyla daha cok mutlu oluyorum,daha çok seviyorum.Sen benim herşeyimi biliyosun,yanımdaki dostlarımın bilmediği şeyleri.Sana anlatırken rahatlıyorum huzur doluyorum,senle konuşunca dünyanın en mutlu insanı oluyorum.Sen benim için dosttan arkadaştan öte kardeşsin! Kardeşim demem ben kimseye samimi bulmam diyenleri ama ben sana diyorum ilk kez bu kadar içten:KARDEŞİM! Seni üzenlerin ağzına köpek şeetsin diyorum resmen rodiyi bunun için eğiticem bak yine sinirlendim.Senin tertemiz bi kalbin var etrafındaki tüm olumsuzluklara rağmen hala gülmeyi başarabiliyosun,bunda biraz benimde tuzum varsa ne mutlu.Bazen seni güldürebilmek için maymun oluyorum şebek oluyorum ama sen yeter ki gül,böyle bide bu MAL MAL triplere girerdi hep len dövesim gelirdi hatırladım da Very Happy Neyse keşke yanında olup herşeyine ortak olabilme fırsatım olsaydı,beraber büyüdük beraber değiştik.Seninle geçirdiğim tüm yıllar güzeldi,seni çok seviyorum tripcanım,güzeller güzelim,meleğim. Beni çok sevdiğini de biliyorum. Ağladığında böyle sana kızıyorum üzülüyosun kızınca da biliyorum ama inan hepsi senin iyiliğin için. o saflığın ve masumluğunu hiç kaybetme ve beni hiç bırakma olur mu?
Nazlı*
Üye
Üye

Nazlı* Empty
MesajKonu: Geri: Nazlı*   Nazlı* EmptyCuma Ağus. 05, 2011 6:11 pm

Aygüşüüüm
ben seni yerim yeriim. sevimlilik oluşuyomuuş aay ama bazıları sesimle falan dalga geçer anlatmıştım birazcık çocuk gibi işte (: Aynen öyle oldu bende beklemezdim kendimden deli gibi acıda çektiim anlattım sana işte daha ayrıntılısıda buluşunca bebişiim.Ben seni böyle çok çok seviyoruum her konuda fikirlerine ihtiyaaç duyuyoruum çok çok önemli bi yerin var bendee böyle çook anlatamıyorum kii, seni çok çok seviyoruum im in love

Meldaam
Ay seni yerim ben iltifatlarınız için çok teşekkürler ama ben güzel değilim fotoğraflar öyle gösteriyo bak cidden Very Happy Sen güzelsin asıl böyle doğaal güzel ay yeriim. Eskişehire gelince dibinden ayrılmıcam benden bıkabilirsin yani o derecee. Seni seviyoruuuuuum Nazlı* 271298

Aynuruum
Gülçinci olupta böyle çok sevdiğim tek kişiydin bak değerini biil. Ay ben seni yerim böyle ozaman çocuktuk buluştuğumuzdada ne saçmalamıştıık sizin fotoğraflarınız falan duruyo bende koysammı napsam. Hatta fotoğrafların ismi AyNuSh ~GBH falan yerim seni sıpaa Nazlı* 533912 Sen böyle kardeşim gibisin beniim çok çok özelsin tabii hala hep BANA Nazlı* 91381

Buseemm
Oğlum bak valla güzel değilim ben fotolar güzel fotolar böyle normalde erkek gibi bi vücut geniş omuzlar kaslı bacaklar kollar falan hiç hoş değil Very Happy Ahh çok üzüldüm çok kırdılar beni çook tabi sen bilmiyosuun yani sadece senin açından öyleyiim. çok özlediim facebooka geri geldiğinde yaz bana tamammıı ♥ seni seviyoruuum. Bu aradaa baştan aşağı şekerliik olaan sensiin Nazlı* 89897

Asenaam
Lan asena laan şu kadarcık yazınla beni okadar mutlu ettinkii ben sana ölürüüümm çok ayrısın sen çook benimm salaklıklarımı hertürlü hallerimi çekebilen nadir insanlardansıın. öyle mutlu ettin ki beni midemde kelebekler falaan uçuşuyoo göbek falan atmaya başlıcam neyse konumuza döneliim ayneen sen benim herşeyimsiin herşeeey.herşey nasıl anlatılır onuda bilmiyorum ama benim için çook özelsiin çoook .cüzdanımdaki resmine bakıp bakıp keşkee yanımda olsa dediğim mükemmeel insan sseni çook seviyorum Nazlı* 271298

Haticeeemm
Mmm bu benzersiz lezzete asla hayır diyemiyorum diyerek saçmalayarak başlasamda tutamadığım kendimi sen nası bi şekerliksin yaa söyle bana söylee .Turuncu kafaa ya ben yerim senin turuncu kafanı oğlum onları bana verceksin bak anlaşmıştık.Meleeeksin sen meleeek benim meleğiim melekliği yüzüne yansımış olaan biriciğiim. Ahh cidden 5 sene olduu ve sen benim gözümde günden güne hep değerlendin artık böyle içime sığmıyosuun eşşeeek. Ne kadar birbirimizi kaybetsekte ben seni hiç unutmadım şimdi seni bulmamış olsam hayatımın büyük bi parçası eksik olurdu heraldee o kadar büyük bi kısmını kaplıyosun kii (: sapıklığına söylüyorum aslında ben onları sarılırken başka amacım vaar kızım benim Razz sen böyle yanımda olsan beni üzenleri seni üzenleri beraber dövsek beraber kahkahalar atsaak aah ne güzel olurduu. senin beni güldürebilmek için yaptığıın herşeye kurban olurum ağlarken ağlama ağzına sıçarım demek istediğini okadar iyi anlıyorumkii ah aaşşk sen bitanesiin bitanee. iyiki benimlesiin ve benim seni bırakmaya hiç niyetiim yok im in love

Nazlı*
1 sayfadaki 1 sayfası