tomorrow never comes until it's too late
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All You Need Is Love

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SelenYasavul__

+4
competencia
Nazlı*
SelenYasavul__
punkforeverybody
8 posters
YazarMesaj
punkforeverybody
Admin
Admin
punkforeverybody

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:11 am

Seleniiiiiiiim
Seni sitede görünce
eski üniversite hayallerimiz,ilk tanışmamız
gecenin körlerine kadar konuşmalarımız geldi aklıma
hüzünlendim
benim için çok çok değerlisin sen
Seni çok seviyorum
hatırlarsan bana iki tane resmini göndermiştin
onlar hala çerçevelerde odamda duruyo baktıkça hüzünleniyorum açıkçası
çünkü birbirimizi eskisi kadar seviyo olsak bile eskisi kadar konuşamıyoruz
belki vakit bulamıyoruz,belki olgunlaştık bilemiyorum
ama seni çok özlüyorummmm
mektuplaşmalarımızı,konuşmalarımızı,her şeyimizi... ♥
SelenYasavul__
Üye
Üye
SelenYasavul__

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:18 am

canimmm benim.. bi denk gelemiyoruz! seninle o kadar cok konusmak isterdim ki, ayni eskisi gibi! Smile cok cok coook özledim! senin resminde her zaman bas ucumda.. hatda gecen sana yaptigim videoyu bi yerde buldum ve izleyip "ne günlerdi ya" dedim.. Annem bile seni sorar oldu Smile niye daha mektuplasmiyorsunuz diye. Askm ben belki sonbahar tatilinde antalyaya gelecegim! görüselimmm! ben seni hic unutmadim! UNUTAMAM. seni cok cok coook seviyorum :**
punkforeverybody
Admin
Admin
punkforeverybody

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:20 am

askooom Antalya'ya gelirsen görüşelim lütfeeen Very Happy
Nazlı*
Üye
Üye

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:58 am

Seleeeeeen im in love
Ay ben seni o kadar özlediim kii kelimelere sığdıramam eskiden ne çok konuşurduk seninlee SelenYasavul__ 533912
Pırlantaam,mankeniim SelenYasavul__ 271298 Bıraktığımdan dahada güzelsiin yani sen bi 20 yaşında ne olursun bilemiyorum tahmin edemiyorum almanyadaki erkeklere yazııkk SelenYasavul__ 533912
Senii çok seviyoruum bebeğiim bende çook özelsiin SelenYasavul__ 91381
competencia
Admin
Admin
competencia

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:52 pm

AŞKIIM. Canını yediğim senin Türkçe'ne ölürüm ben . Çok tatlısın, müthişsin ya .
Arada bir konuşuyoruz yine ama eskisi kadar olamıyor malesef . Çok çok çok özledim seni birtanem . Aşkımsın, meleğimsin .
Hani şu milli maçlardan önce cam açıp birbirimizi gaza getirirdik, onları bile hayal meyal hatırlıyorum oluum. Very Happy

SENİ SEVİYORUUM .
Stolen
Üye
Üye
Stolen

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:38 pm

Ne oldu bilmiyorum ama ben bana eskiden sıcacık davranan,biricik dostuummmm diyen Selen'imi özledim.
Senin için bu değişmiş olabilir ama,ben seni hala çok seviyorum..
BigBigBigKisses
Üye
Üye

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:41 pm

Abi özlemişim hatunu bayağa Very Happy ama nereden nasıl tanıdığımı hatırlayamıyorum
heyjude
Üye
Üye
heyjude

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:46 pm

Selen'immmm
İyiki tanışmışız iyiki varsın canım
Mükemmel bi insansın her şeyinle
Mektuplarını,gönderdiğin her şeyi hala saklıyorum ve hiç atmıcam
Seni çok çok çok çok seviyorum bitanem aşık
http://rockarollawoman.tumblr.com
SelenYasavul__
Üye
Üye
SelenYasavul__

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyPaz Ağus. 07, 2011 9:06 pm

görüsecegiiiiiiiiz insallaaaaaah Aygüüün'm

Nazlicanimmmm <3 canim benim o senin güzelligin!!! cok cok cok özledim yaaa!! Mankeniiiiiiiiim.. bende seni cok seviyorum birtaneem! sende cok cok ama cook özelsin:)

Hahahahaha Asy'm Very Happy:D ama ne gazdi.. bizde dünyayi ucurcak kadar gaz varrr! asdfghagsgs sacmaladim yine Very Happy ben star ailemizden en cok seninle konusuyorum be!! msne girdigimde bi sen varsin.. facebook'a girdigimdede! canimsin be olm Very Happy seviyorum seni uleeeeyn! yakinda seninle sahneyede cikariz Smile

unutmadim Haticeeem! <3 hala cok seviyorum! hepinizi!

BigBigBigKisses taniyamadim :/ adin yazmadigi icin cikaramadim canim.. kusura bakma Smile

Aynuruummmmmm öz kardesim gibi sevdigim varliiiiik!! ben ama size mektup yazmayi cok özledimmmm.. sizin mektuplarinizda duruyor.. yerinde sakli.. arada sirada eskilere dönmek isteyince acip acip okuyorum Smile sende iyiki varsin birtaneeem! bende seni cok cok cok ama cooook seviyorum! <3
competencia
Admin
Admin
competencia

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyPaz Ağus. 07, 2011 9:30 pm

Aşkım beniiim yerim ben seni vallahi yerim. Very Happy Evet sahneye çıkacağız biz daha.
uykugozlugu
Üye
Üye

SelenYasavul__ Empty
MesajKonu: Geri: SelenYasavul__   SelenYasavul__ EmptyC.tesi Ağus. 13, 2011 3:43 am

Selen'im! Smile
sen benim bu sitede en çok özlediklerimdensin. çünkü site dağıldıktan sonra çok zaman girdi araya biz hiç konuşamadık. ama hep aklımdaydın. hani bir yerlerde bir güvence arar ya insan kendine. ne biliyim asansöre bindiğinde yanında birini aramak gibi. sen benim almanyadaki güvencemsin. olur da bir gün gidersem ne biliyim başıma bir şey gelirse aklıma neredeyse ilk sen geleceksin. seni çok seviyorum bitanem. çıkma hayatımdan..

SelenYasavul__
1 sayfadaki 1 sayfası