tomorrow never comes until it's too late
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All You Need Is Love

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

punkforeverybody

+2
SelenYasavul__
Nazlı*
6 posters
YazarMesaj
Nazlı*
Üye
Üye

punkforeverybody Empty
MesajKonu: punkforeverybody   punkforeverybody EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:20 am

Aygünüüm
Seninle konuşamıyoduk uzun zamandıır ama aramızdaki bağ hiç kopmamış,bundan sonra kopcağını düşünmüyorumdaa punkforeverybody 690579
İyiki tanımışım senii normaldede görüştük çok sıcak kanlısıın ne biliyim hala aklımda naptığımız doğum günümde sizi ilk yarıda bırakıp eve geri dönmem falaan Smile Ondan öncekinde olan fotoğraflarımız falaan Very Happy Ay ne çok özlemişiiim punkforeverybody 271298
Ya sen benim herşeyim oluyosun bazen ablam,bazen dostuum,bazende küçük kardeşim gibi hissediyorum fikirlerin benim için okadar önemli kii punkforeverybody 533912
Yerin bende o kadar farklıı kii böyle anlatamıyorumda senii çoook seviyoruuumm punkforeverybody 271298
SelenYasavul__
Üye
Üye
SelenYasavul__

punkforeverybody Empty
MesajKonu: Geri: punkforeverybody   punkforeverybody EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:24 am

Pirlantam ben acacaktim basligi ama neyseeeeeeeeeee Very Happy :*

Aygün'm sen benim basima gelen en en en güzel seylerden biriydin ve hala öylesin! sen benim en kiymetlimsin, en güzel vazgecilmezimsin! Smile seni cok cok coooook seviyorum
punkforeverybody
Admin
Admin
punkforeverybody

punkforeverybody Empty
MesajKonu: Geri: punkforeverybody   punkforeverybody EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:25 am

Oyyy sağol Nazoşuum
bende seni çok seviyorum ama o resimleri unut tamam mı aklından sil onları
ayyy o gün Betülün sesini de duymuştuk yerim yaa Very Happy
şekerlerim beniim

Seleniiiiiiiiimmm seni yeriiiiim ♥
Çok çok iyi birisin sen ya meloşkom Very Happy
teşekkürler yorumun için,öptüm sulu sulu dsfjhfsg
melyy<3 nessy
Üye
Üye
melyy<3 nessy

punkforeverybody Empty
MesajKonu: Geri: punkforeverybody   punkforeverybody EmptyCuma Ağus. 05, 2011 10:41 am

Yaaa Aygüün sen aşırı tatlısın Very Happy
Olduğun gibisin ya,aranıza ilk katıldığım günden beri böylesin bu çok çok güzel bişey ve eminim sitedeki çevrendeki herkes böyle düşünüyodur ve benim tanıdığım 12.sınıflar gibi de değilsin kendinden yaşça küçük-büyük herkesle anlaşabiliyosun ya çok farklı bi enerjin var

Benim de aklıma şunlar geliyo o zaman Razz
Razz Cool angel

Hep böyle kal ya hiç değişme punkforeverybody 89897
Seni çok seviyorum yorumun da çook güzel çok içten yerim seni çok teşekkür ederiim Very Happy punkforeverybody 89897

öptüm canıms baaay Cool
competencia
Admin
Admin
competencia

punkforeverybody Empty
MesajKonu: Geri: punkforeverybody   punkforeverybody EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:56 pm

Seninle nasıl anlaşamadığıma inanamıyorum, ha bir de bizim sözsel olarak öyle kavgamız olmadı hiçbir zaman içten içe anlaşamadık işte . Bir keresinde Fenerbahçe-Beşiktaş'lı bir imza yapmıştık ortak . O gün saatlerce muhabbet etmiştik . O kadar mutlu olmuştum ki sana anlatamam . Hatta msn'de aatarlarımıza nazar boncuğu koymuştuk gıız. Very Happy

Seni çok seviyorum aşkım . Ciddi anlamda oturup fikirler, düşünceler hakkında konuşabileceğim, bu bilgi birikimine sahip nadir insanlardansın . İyi ki varsın .
Stolen
Üye
Üye
Stolen

punkforeverybody Empty
MesajKonu: Geri: punkforeverybody   punkforeverybody EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:14 pm

Sen,ilk tanıştığımız zaamanlarda benim için sadece arkadaşken şimdi bambaşka bir yerdesin..
Zeynep'i anlatırım ya sana hani onu gösteririm şöyle ettik böyle ettik derim.İnanki sen zeynepten 10yıllık dostumdan farksızsın.Bazen beni zeynepten daha iyi tanıdığını daha iyi anladığını biliyorum.Keşke Antalya'da doğmuş olsaydım keşke hiç değilse aramızda bir saatçik filan olsaydıda yanına gelebilseydim.Daha hiç sesini duymadım,yüzünü görmedim.Ama sen benim için öyle güzelsinki.Şu zamana kadar gördüğüm sesini duyduğum insanlardan daha özelsin,sen benim için eşsizsin.Televizyonda izledimdi Davut Güloğlu Ece Erken'e bakıp hayatta en çok bunu kaybetmekten korkuyorum ula dedi bende bu örneği vermeyeydim olurdu ama neyse hah işte bende seni kaybetmekten çok korkuyorum.Etle tırnak gibi görüyorum ikimizi.Yada iki yarım elma gibi,sen beni tamamlıyorsun eksimlerimi kapatıyorsun sen beni bilinçlendiriyosun.İyi ki varsın inan sensiz eksik kalırdım.Dostluğundan da sevgindende samimiyetinden de hiç şüphe etmedim,senin için de bu böyle biliyorum.Olum nasıl günler yaşadık beraber biz Our Song'larımız unutulur mu ,malaklıklarımız,o tatlı küsüşmelerimiz.Seni çok seviyorum ve hayatımın her anında da yanımda ol istiyorum.Sen beni bilirsin aşkitom,biricik dostum.Samimiyetimi ve bunu söylerken ki içtenliğimi..Sen sıcacık bi dostun,beni aydınlatan bi güneşsin,bunaldığım zamanlarda beni rahatlatan bi rüzgar,sen benim biricik aygünümsün ve bu dünyadaki herşeyden kıymetlisin seni çok seviyorum.Bu zamana kadarda az kahrımı çekmedin,az kaatlanmadın bana.hep mutlu olmanı hep yanımda olmanı maloşluklarımızın ve dostluğumuzun hep sürmesini diliyorum Kalbinin bir köşesinde banada yer ayırdığın için çok teşekkür ederim,varlığınla bana hayat katmaktasın,iyi ki varsın!
punkforeverybody
Admin
Admin
punkforeverybody

punkforeverybody Empty
MesajKonu: Geri: punkforeverybody   punkforeverybody EmptyC.tesi Ağus. 06, 2011 4:55 pm

melyy<3 nessy demiş ki:
Yaaa Aygüün sen aşırı tatlısın Very Happy
Olduğun gibisin ya,aranıza ilk katıldığım günden beri böylesin bu çok çok güzel bişey ve eminim sitedeki çevrendeki herkes böyle düşünüyodur ve benim tanıdığım 12.sınıflar gibi de değilsin kendinden yaşça küçük-büyük herkesle anlaşabiliyosun ya çok farklı bi enerjin var

Benim de aklıma şunlar geliyo o zaman Razz
Razz Cool angel

Hep böyle kal ya hiç değişme punkforeverybody 89897
Seni çok seviyorum yorumun da çook güzel çok içten yerim seni çok teşekkür ederiim Very Happy punkforeverybody 89897

öptüm canıms baaay Cool
Meldaaaaaaaaaam ya sana diyim cidden bilmiyorum,içime katasım geliyo yani öyle söyliyim
"çok farklı bi enerjin var"
demişsin,aynen seninde çok farklı bi enerjin var ve nedense böyle yanındaki arkadaşlarının senin yanında olunca huzur bulduğunu hissediyorum ben
neden bilmiyorum ama Very Happy

competencia demiş ki:
Seninle nasıl anlaşamadığıma inanamıyorum, ha bir de bizim sözsel olarak öyle kavgamız olmadı hiçbir zaman içten içe anlaşamadık işte . Bir keresinde Fenerbahçe-Beşiktaş'lı bir imza yapmıştık ortak . O gün saatlerce muhabbet etmiştik . O kadar mutlu olmuştum ki sana anlatamam . Hatta msn'de aatarlarımıza nazar boncuğu koymuştuk gıız. Very Happy

Seni çok seviyorum aşkım . Ciddi anlamda oturup fikirler, düşünceler hakkında konuşabileceğim, bu bilgi birikimine sahip nadir insanlardansın . İyi ki varsın .

"Ciddi anlamda oturup fikirler, düşünceler hakkında konuşabileceğim, bu bilgi birikimine sahip nadir insanlardansın . İyi ki varsın"
aynen Asena'm sende ve kesinlikle artık arkadaşlığımız bozulmaz ve bende senle o kadar konuştuktan sonra çok mutlu olmuştum gerçekten ♥ cınım beniiim

Stolen demiş ki:
Sen,ilk tanıştığımız zaamanlarda benim için sadece arkadaşken şimdi bambaşka bir yerdesin..
Zeynep'i anlatırım ya sana hani onu gösteririm şöyle ettik böyle ettik derim.İnanki sen zeynepten 10yıllık dostumdan farksızsın.Bazen beni zeynepten daha iyi tanıdığını daha iyi anladığını biliyorum.Keşke Antalya'da doğmuş olsaydım keşke hiç değilse aramızda bir saatçik filan olsaydıda yanına gelebilseydim.Daha hiç sesini duymadım,yüzünü görmedim.Ama sen benim için öyle güzelsinki.Şu zamana kadar gördüğüm sesini duyduğum insanlardan daha özelsin,sen benim için eşsizsin.Televizyonda izledimdi Davut Güloğlu Ece Erken'e bakıp hayatta en çok bunu kaybetmekten korkuyorum ula dedi bende bu örneği vermeyeydim olurdu ama neyse hah işte bende seni kaybetmekten çok korkuyorum.Etle tırnak gibi görüyorum ikimizi.Yada iki yarım elma gibi,sen beni tamamlıyorsun eksimlerimi kapatıyorsun sen beni bilinçlendiriyosun.İyi ki varsın inan sensiz eksik kalırdım.Dostluğundan da sevgindende samimiyetinden de hiç şüphe etmedim,senin için de bu böyle biliyorum.Olum nasıl günler yaşadık beraber biz Our Song'larımız unutulur mu ,malaklıklarımız,o tatlı küsüşmelerimiz.Seni çok seviyorum ve hayatımın her anında da yanımda ol istiyorum.Sen beni bilirsin aşkitom,biricik dostum.Samimiyetimi ve bunu söylerken ki içtenliğimi..Sen sıcacık bi dostun,beni aydınlatan bi güneşsin,bunaldığım zamanlarda beni rahatlatan bi rüzgar,sen benim biricik aygünümsün ve bu dünyadaki herşeyden kıymetlisin seni çok seviyorum.Bu zamana kadarda az kahrımı çekmedin,az kaatlanmadın bana.hep mutlu olmanı hep yanımda olmanı maloşluklarımızın ve dostluğumuzun hep sürmesini diliyorum Kalbinin bir köşesinde banada yer ayırdığın için çok teşekkür ederim,varlığınla bana hayat katmaktasın,iyi ki varsın!
Valla Aşkom sana ne diyeceğim gerçekten bilmiyorum ama iyiden iyiye meleklerin varlığına inanmaya başladım,seni çok seviyoruum

punkforeverybody
1 sayfadaki 1 sayfası