tomorrow never comes until it's too late
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All You Need Is Love

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

mysterystreak~

+2
punkforeverybody
Nazlı*
6 posters
YazarMesaj
Nazlı*
Üye
Üye

mysterystreak~ Empty
MesajKonu: mysterystreak~   mysterystreak~ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:40 am

Gizeemmiiimm mysterystreak~ 533912
Gözlerinee kurbaan olduğum ,sen beni her zaman güldürmeyi başarabileen nadir insanlardansıın benim için o kadar değerlisiinkii ♥ ♥
Herşeyimi çekinmeden anlattığımda hiç tecrüben olduğu halde yardım etmeye çalışıyosun ya seni yerim yeriimm im in love
Bide üzüldüğümde sinirleenmende ayrıı tabii Smile mysterystreak~ 355117
Fantada arayıp eniştemle düet yapıp o nalet sesimi başka kimseye dinletmezdim yanii değerini biil Very Happy
Senii çook seviyoruuumm mysterystreak~ 473365
punkforeverybody
Admin
Admin
punkforeverybody

mysterystreak~ Empty
MesajKonu: Geri: mysterystreak~   mysterystreak~ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:04 am

Gizemim öncelikle o maviş maviş gözlerini yeriiiiim mysterystreak~ 271298
Seni de çok seviyorum canım benim
içindeki iyilik kesinlikle yüzüne yansımış
öyle de bi insansın
seninde birini kırdığını hiç görmedim
melek gibisinnn♥
* |Riodrella
Üye
Üye
* |Riodrella

mysterystreak~ Empty
MesajKonu: Geri: mysterystreak~   mysterystreak~ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 1:35 pm

Maviiiş değil kızıcak yine yeşil mysterystreak~ 16876

Geru ya seni nasıl anlatsam ki şimdi.
Tüm saçmalıklarıma rağmen hep yanımdaydın, sakarlıklarımı saflıklarımı gereksiz kıskançlıklarımı bunalım hallerimi çektin. Biz gerçekten 6 senedir yüzyüze tek bir kavga bile etmedik,gerçekten ilksin yani. Hep mesaj ya da facebook. mysterystreak~ 536194
En güzel, en eğlenceli anlarımı seninle yaşadım.
Bana her zaman çok iyi bir dost oldun,kimsenin yapmadıklarını yaptın. Bunu cidden söylüyorum çünkü hiç bahaneler üretmedin ve ne zaman sana ihtiyacım olsa yanımdaydın.
Seninle ne kadar didişsek de herkesin yaşadığı şeyler bunlar, seni çok seviyorum♥
competencia
Admin
Admin
competencia

mysterystreak~ Empty
MesajKonu: Geri: mysterystreak~   mysterystreak~ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 3:54 pm

HACIIIIM. Hacım şimdi buraya sayfalarca yazı yazarım o derece çok anımız, o derece çok konuşmamız var . Ruh ikizimsin hatta daha da aynımsın . Çok çok çok değerlisin benim için gözlerini yüdüğüüm . Seni seviyoruum . im in love
heyjude
Üye
Üye
heyjude

mysterystreak~ Empty
MesajKonu: Geri: mysterystreak~   mysterystreak~ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 5:45 pm

Gizem'immmmmm
Çok güzelsin,tatlısın harika bi insansın
Seni ilk tanıdığım andan beri çok seviyorum
Çok da komiksin böyle ne kadar güzel özellik varsa sen de toplanmış
İyiki varsın bitanem mysterystreak~ 271298
http://rockarollawoman.tumblr.com
mysterystreak~
Üye
Üye
mysterystreak~

mysterystreak~ Empty
MesajKonu: Geri: mysterystreak~   mysterystreak~ EmptyCuma Ağus. 05, 2011 8:08 pm

Canımsınız hepiniz çoook mutlu ettiniz beeni bi girdim mutlu oldum çokça im in love

Nazoom mellym aşkım, devamlı yanımdasın hiç ara vermiyoruz konuşmalarımıza her şeyimizi biliyoruz ve bu benim çok da hoşuma gidiyo. Seni aşırı derecede sevdiğim için üzülmene dayanamıyorum bibiğim napiyim Sad Seni üzenleri de Antalya da olsam cidden onları iyi şeyler beklemiyodu yani.. Seni kimsenin üzmesine izin verme. Ne zaman bi derdin olursa been heep ama heep yanındayım her şeyim benim. Telefon konuşmalarımız olsun, internetteki cam açma olayları olsun bayılıyorum ben sana kızıım Razz Erkek olsam kapmıştım tekrar tekrar söylüyorum! Doğal afeeeet aşık O Fanta günü beni nasıl mutlu ettiğini zaten biliyosun. O sesine de ölürüm oof bayılıyorum şu sesine senin Very Happy Aşığım ben bu kıza aşık Very Happy Tribini de yerim! Teşekkürler mysterystreak~ 271298

Aygünümm hayatım benim sen ne iyi bi insansın ya teşekkür ederim meleğiim im in love Sensin onların hepsi bitanem benimm. Sürekli konuşma halinde olamasak da seni çoook sevdiğimi biliyosuun. Bi derdin falan oldugunda beklerim konuşalım hiç konuşamıyoruz ya Very Happy Canımsın benim ben de senin kırdığını hiç görmedim çook teşekkür ederim. Ayrıca güzellik sensin taş insan mysterystreak~ 91381

Buseem biom hayatt mysterystreak~ 16876 Seni anlatmaya bu sitenin sayfaları yetmez şapşal. Kardeşimden hiçbi farkın yok. Çevremdeki herkes kıskanıyo seni Buse'ne git falan diye annem bile o derece Very Happy Ben nerdeysem sen ordasın sen nerdeysen de ben ordayım im in love Gerçi bu aralar beni ekip duruyosun sinir oluyorum gidicem en sonunda Karamürsele yine bensiz kalcan ağlican sonra Razz Sen benim için yaşama sebebisin, senin üzülmene dayanamam. Elimde olsa her zaman yanında olurdum. Keşke aynı okulda falan olsak ama bizim işimiz daha sağlam işte okul dersane aynı olmadıgı halde kopmuyoruz allahtan evler yanyana o da olmasa ne yapardım ben düşünmesi bile korkunç... O gitme işi eğer olursa ciddi anlamda büyük bi tramva beni bekliyo.. Her şeyimsin, bunu da çok iyi biliyosun. aşık

Hacıların bitanesiiisin sen çoook seviyorum seni anormal seviyorum feci seviyorum Very Happy Anlatamıyorum ki abii. Senin gibi dahi, komik, güüzeel, mükemmel bi insan var mı? Aşırı özledim seni yine her güün her gün konuşmak istiyorum ruh ikizim benim çookça öpüldün teşekkürler mysterystreak~ 533912

Oyy Aynuruuum çook özledim seniii. Güzelsin diyene bakar mıydınız o Facebooktaki fotograflarını tek tek hamlarım görürsün Very Happy Ben dee aynı şekilde sen sevilmez misin ki? mysterystreak~ 271298 Ahah canım benim çok teşekkür ederimm nasıl da mutlu ediyosun beni şuanda Very Happy Sen de iyi ki varsın Aynuşum benim yerim çok sağol aşık

mysterystreak~
1 sayfadaki 1 sayfası