tomorrow never comes until it's too late
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All You Need Is Love

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

melyy<3 nessy

4 posters
YazarMesaj
Nazlı*
Üye
Üye

melyy<3 nessy Empty
MesajKonu: melyy<3 nessy   melyy<3 nessy EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:50 am

Meldaaam melyy<3 nessy 690579
Siteye ilk geldiğin zamanı hatırlıyorum uzun bi süre hiç konuşmamıştık soğuk buluyodum en başta senii ama ama tanıyınca öyle olmadığınıı anladıım o kadar içtensin kii♥
Eskişehire gelince senin yanına uğramadan gidersem ölürüüüm Smile
Bu arada gözümden kaçmadıda değiil sen çok fena güzel olmuşsuun böyle doğaal bi güzelliik çok şirin tatlıı seni yeriimm melyy<3 nessy 533912
punkforeverybody
Admin
Admin
punkforeverybody

melyy<3 nessy Empty
MesajKonu: Geri: melyy<3 nessy   melyy<3 nessy EmptyCuma Ağus. 05, 2011 4:53 am

Kesinlikle seni tanımlayabilicek kelimeler bencede içten,samimi
yani Melda'm bildiğin çok iyi birisin
ve hiç bi konuda senin gibi melek birinin üzülmesini istemem Wink
seni çok çok seviyorum ve nedense sen aklıma gelince aklıma şu smileyler geliyo ;
melyy<3 nessy 271298 melyy<3 nessy 89897 im in love
ne kadar sevilesi ve tatlı ve iyi bi insan olduğunu düşün yani Wink
seni yiyesim geliyo resmen Very Happy
Sana ılımlı yaklaşmayan ve seni kaybetmeyi göze alabilen biri
kesinlikle çok çok iyi bi arkadaşı kaybetmiş demektir
öpüjüklerr kuzuşkom,sevgi patlaması yaşıyorum zaten sana şu sıralar Razz
aşık
heyjude
Üye
Üye
heyjude

melyy<3 nessy Empty
MesajKonu: Geri: melyy<3 nessy   melyy<3 nessy EmptyCuma Ağus. 05, 2011 1:06 pm

Melda'mmmm
Çok tatlı,çok iyi bi insansın
Seni ilk tanıdığım andan beri çok seviyorum
Benim rezil hallerime de katlandın sen.Mesela bir numaralı beybi.Offf melyy<3 nessy 536194 Rezillik ya Very Happy
Mesela ben bi de senin palyaço salatasını hatırlıyorum heheheh Very Happy
Benim için hep çok özeldin hala da öylesin im in love
Seni çok seviyorum bebek aşık
http://rockarollawoman.tumblr.com
Stolen
Üye
Üye
Stolen

melyy<3 nessy Empty
MesajKonu: Geri: melyy<3 nessy   melyy<3 nessy EmptyCuma Ağus. 05, 2011 9:30 pm

SEVGİLİ MELDAM

Sana çok güzel şeyler hatırlatmak istedim.Rüyamda sizi gördüydüm parkta böyle senin arkadaşlarınla,sanada anlatmıştım oha bizim parkı aynen anlattın demiştin.Sonracıma sen rüyanda görmüştün beni berkay seni sevdiğini söylüyo sizin eve bırakıyo sizin sokağı anlat filan demiştin.Hep saklardım o pm'leri hep okurdum gülerdim mutlu olurdum.Sen benim ne malaklıklarıma şahit oldun.O SES KLİPLERİİİ!!! "Sen ağlarsan bende ağlaram" ay gız sende habire onları dinliyorum diyodun ben burda deprasyona giriyodum Very Happy Ama sen yabancı değilsin sen benim en deli,en geri anlarıma şahitlik eden insansın,ay paardon meleksinmelyy<3 nessy 89897 KETÇAPLA MAYONEZ...İşte biz buyuz.Biz ayrı düşünülemeyiz.Biz hep yanyanayız.Biz hep beraberiz.Sana bişey söyliyim mi ,ben ketçabım sen mayonez,çünkü ben mayonezi ketçaptan daha çok severim dediğinden beri ne zaman annem masaya ketçapla mayonez getirse o iki şeye şöyle bi bakarım,len ketçapla mayoneze bakıp duygulancağım aklıma gelmezdi yemin ederim.Seni çok seviyorum,çok seviyorum demek hiç bu kadar yetersiz gelmemişti.Hikayelerimi hep ilk senle paylaşırdım üşenmeden okurdun ,HAYKIIIM bunuda unutmadın biliyorum <3

Sen nezaketsin, sen içtenliğin, samimiyetin, iyiliğin, neşenin sözlük anlamısın..Seni sevmeyen bir kişiyi bile tanımadım, benden hoşlanmayan onlarca insan varken..Sen dostluğa inanmamın sebebisin
Ne diceğimi bilmiyorum çünkü 2008 yılından beri hayatımdasın ve sen hayatımda olduğundan beri benim için en değerli insanlar arasındasın.Hani öyle anlar geliyoki kalbime sokup bidaha çıkarmak istemiyorum.Çok tatlısın,güzeldin iyice güzelleştin
.Herkes değişti ama sen aşırı olgunlaşmıssın böyle keşke senin gibi olabilsem diyorum yerim gızım !!!Seni çok seviyorum,hep çok seveceğim.İyi ki varsın bitanem,iyiki...

melyy<3 nessy
1 sayfadaki 1 sayfası